O Altcoin Yeni Özelliğiyle Fırladı: Popüler Analist Sepete Attı!

Wormhole, W token holder’ları için merkezi olmayan katılımı artıran Stake for Governance özelliğini başlattı. Altcoin, güvenliği sağlamak için, Solana’dan EVM Blockchain’lere günlük 100 milyon W token transfer sınırı belirledi. Bu gelişmenin ardından token fiyatı yükselmeye başladı ve uçuşuna devam ediyor. Popüler analist Michael van de Poppe, tokeni sepetine attı.

Wormhole, Stake for Governance özelliğini başlattı

Wormhole, W token tolderları için Stake for Governance özelliğini başlattı. Böylece, merkezi olmayan yönetim yol haritasında önemli bir kilometre taşını işaret etti. Bu yeni özellik, token holder’larının yönetişim sürecine aktif olarak katılmalarına olanak tanıyor. Böylece, projenin merkezi olmayan yapısını güçlendiriyor. Ayrıca Wormhole, Solana’dan (SOL) EVM Blockchain’lere günlük 100 milyon W token transfer limiti uyguladı. Proje, bu kısıtı güvenliği sağlamak amacıyla koydu.

Wormhole, yeni yönetişim özelliğinin önemini vurguluyor. Bu kapsamda, W token holderlarını yönetişim kararlarına katılmak için tokenlarını stake etmeye teşvik ediyor. Bu hamle, daha merkezi olmayan ve topluluk odaklı bir yönetim yapısını teşvik etmek için tasarlandı. Token holder’larının, tokenlarını stake ederek projenin yönünü ve kararlarını etkilemesi mümkün.

Altcoin projesi, 100 milyon W token transfer limiti koydu

Cross-chain token transferlerinin bütünlüğünü ve güvenliğini korumak için Wormhole, Solana’dan EVM Blockchain’lere günlük 100 milyon W token transfer limiti getirdi. Bu sınır, Wormhole Guardian güvenlik önlemlerinin bir parçası. Ayrıca, ekosistemi tehditlerden korumayı amaçlıyor. Wormhole ekibi, W token holder’larının gelecekteki yönetişim için güçlü bir temel oluşturmak üzere Stake for Governance özelliğinden yararlanmalarını şiddetle tavsiye ediyor.

Wormhole, tokenin erişimini genişletiyor

Wormhole’un W token’ı artık birden fazla Blockchain’de mevcut. Bu da merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki çok yönlülüğünü ve faydasını artırıyor. Token’a Solana, Ethereum, Arbitrum, Optimism ve Base üzerinde Wormhole Native Token Transfers (NTT) aracılığıyla erişilebilir. Wormhole’un W token’ın erişimini genişletme çabaları, büyük bir kripto para borsası olan Robinhood’daki son listelemesinde açıkça görülüyor. W token artık platformdaki Avrupalı müşterilerle işlem yapmak için açık. Uzmanlar, bu listelemenin token’ın görünürlüğünü ve benimsenmesini artacağını söylüyor. Böylece, piyasadaki konumunu daha da sağlamlaştırmasını bekliyorlar.

Altcoin fiyat performansı: Popüler analist sepetine ekledi!

4 saatlik grafik, Wormhole fiyatının son birkaç hafta içinde önemli bir boğa koşusu yaşadığını gösteriyor. Yani, 14 Mayıs’taki 0,513 dolarlık düşük seviyeden 0,718 doların üzerine çıktığını ortaya koyuyor. Token, 0,70 dolarlık kritik direnç seviyesini hafifçe aştı. Böylece, 50 dönemlik ve 25 dönemlik hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Bu arda, popüler kripto analisti Michael van de Poppe da Wormhole’u altcoin portföyüne ekledi. Analist, “W önemli seviyesini koruyor. Ayrıca, stake etme canlıya geçti. 0,60 doları koruduğu sürece sorun olmayacaktır.” diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir