Okan Buruk’tan Herkese Teşekkür!

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur ve Teknik Direktör Okan Buruk, UEFA Kupası zaferinin 24. yılında Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen etkinlikte açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek’in açıklamaları şöyle:

“Hepiniz bu güzel, bu tarihi güne hoş geldiniz. Hepinize büyük bir teşekkür gönderiyorum. 17 Mayıs bizim artık her sene geleneksel hale getirdiğimiz bir kutlama. Türkiye’ye getirilmiş en büyük zafer. Artık bizlere düşen bunun tekrarlanması. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de gelen yönetimler kulübümüze daha büyük zaferleri armağan ederler. Videoda gördük, değerli kardeşim Okan Hocam burada. Kendisiyle iki senedir çalışıyoruz. Takımımızı başarıdan başarıya koşturuyor. İnşallah önümüzdeki dönemde de bunu artıracaktır. Bizim kıymetlimizdir. Hepimiz onu çok seviyoruz.

“GALATASARAY TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SPOR KULÜBÜ”

Galatasaray Türkiye’nin en büyük spor kulübü ve sivil toplum kuruluşu. Defalarca bu ispat edildi. İnsanlar tarafından görüldü.

Artık öyle bir şekil aldı ki bu, her gelen yönetim bir önceki yönetimin bir fazlasını yapmak mecburiyetinde hissediyor kendini. Galatasaray’ı önümüzdeki yüzyıllara taşımak için herkese başarılar diliyorum.”

OKAN BURUK: İNŞALLAH GALİBİYETLE BİR ŞAMPİYONLUĞA DAHA İMZA ATMAK İSTİYORUZ

Dursun Özbek sonrası söz alan Okan Buruk şu ifadeleri kullandı; “Öncelikle başkanlarım, başkanımız burada, eski yöneticilerimiz, arkadaşlarım burada. Büyük Galatasaray ailesi burada. İki kere demin gözlerim yaşardı. Birincisi UEFA Kupası finalini seyrederken, bir de kendi maçımı ve geçen seneki şampiyonluğu izlerken. İnşallah bu sene bir şampiyonluk daha… Bir galibiyetle bir şampiyonluğa daha imza atmak istiyoruz. İnşallah bunun sevincini de tekrar hep birlikte yaşayacağız. Geçen seneden beri ortaya koyduğumuz birliktelik Galatasaray için en önemlisi. Başarıyı getiren yol bundan geçiyor. Herkese teşekkür etmek istiyorum. İnşallah uzun yıllar burada hep birlikte oluruz.”

ERDEN TİMUR: EN ÖNEMLİ ŞEY GALATASARAY’IN BİRLİKTELİĞİNİ SAĞLAMAK

Erden Timur’un açıklamaları ise şöyle; “2 yılı doldurmak üzereyiz. Herkesle acısıyla, tatlısıyla çok güzel zaman geçirdik. Ben taraftar olarak Galatasaray’ın ne kadar büyük bir camia olduğunu biliyordum ama yönetici olduktan sonra dış dünya ile ilişkiler kurduktan sonra… Bunu kimseyi coşturmak için söylemiyorum; o kadar büyük camia ki.. Potansiyelimizin çok azını kullanıyoruz bunu gördüm. Böyle bir şey yapmaya çalışıyoruz. Benim gördüğüm en önemli şey Galatasaray’ın birlikteliğini sağlamak. Maalesef yaralanmaya çok müsait bir birlik. Belki de burada hep birlikte yapmamız gereken o birliği muhafaza etmek. Onu yaptığımızda şampiyonluklar da tesisler de böyle geliyor. Tüm emek verenlere teşekkür ediyorum. Herkese çok çok saygılar sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir